AVCHD Converter, jak převést AVCHD


AVCHD Video Converter

AVCHD Converter je skvělý konvertor HD program pro všechny High-Definition video milenci. S touto profesionální software AVCHD, můžete snadno převádět AVCHD video a audio formátů. Kromě toho se také mohou těšit HD videa na iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Xbox, mobilní telefon s tímto AVCHD Video Converter.

Co je formát AVCHD? AVCHD, Advanced Video Codec HD, má vysoké rozlišení a ve standardním rozlišení záznamu ve formátu pro použití v digitálních videokamer bezpáskové. AVCHD (AVC-HD, AVC HD) Video je zaznamenáno použití MPEG-4 AVC/H.264 kodeku pro kompresi videa. Zvuk je uložen buď v komprimované formě (Dolby AC-3), nekomprimované podobě (multikanálové PCM). Poznámkami z audio + video, AVCHD obsahuje funkce pro zlepšení mediální prezentace: menu, prezentací a titulky.

avchd converter

Get Windows versionGet Mac version

AVCHD Camcorders : Nyní existuje mnoho AVCHD na trhu. Ty jsou populární Sony AVCHD jako Sony HDR-SR1, Sony HDR-CX7E AVCHD 1080i, Canon Canon HG10 AVCHD jako AVCHD 40 GB HD videokamera, Panasonic AVCHD, jako je Panasonic HDC-SD9GK.

Klíčové vlastnosti AVCHD Converter
•Převést vše High-Definition video formáty, včetně HD ASF, HD AVI, H.264/AVC HD, HD Quick Time, MPEG2 HD (MPEG, MPG), MPEG2 TS HD, HD MPEG4, HD MPEG4 TS, HD WMV, atd. na video a audio formátů;
•AVCHD software podporuje převod na iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Xbox, mobilní telefon;
•AVCHD Converter software vám umožní upravit Upřesnit nastavení profilu a přidat profil, který potřebujete,
•Můžete si vybrat ke spuštění měniče HD v pozadí pro pohodlí;
•Snímek zachytit nějaký obrázek z videa se vám líbí.

AVCHD konvertoru, převést všechny druhy AVCHD video soubory